درباره ما

مرجع هدوپ ایران به تولید محتوای ناب پیرامون فریم ورک هدوپ و ارائه خدمات سرویس های ابری مبتنی بر فریم ورک هدوپ و مشاوره و اجرای پروزه های های مرتبط با آان می پردازد. مرجع هدوپ ایران یکی از محصولات شرکت فرافکر است.

شرکت مهندسی نرم افزار فناوران ایده پرداز فرافکر طبرستان با شماره ثبت 7801 در سال 94 در حالی تاسیس شد که موسسان آن تجربه 13 سال فعالیت تخصصی و تجاری در حوزه نرم‌افزار را داشتند. اعضای هیئت مدیره این شرکت از اساتید و فعالین صنعت و دانشگاه در ایران هستند. تمرکز اصلی این شرکت بر روی ایده‌های نوآورانه مبتنی بر تکنولوژی،تولید محصولات نرم افزاری نوین ،پروژه های مرتبط با داده‌های کلان در ایران و تحقیق و پژوهش در این موارد است. 

برخی از سوابق شرکت:

  • کسب مدارک بین المللی شامل مدرک Hadoop Essentials از آکادمی MapR ، مدرک Hadoop Fudamentals از BigDataUniversity و MongoDB DBA از 10gen.
  • مشارکت در پروژه های Cloudera Hue و Apache Hadoop
  • مولف مقالات پژوهشی حوزه داده‌های کلان در کنفرانس های ملی و بین المللی
  • مشاور پروژه های ملی و کشوری حوزه داده های کلان
  • و…

مشتریان ما

Amirkabir University University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg Sharif-logo University_of_Tehran_logo.svg
University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg University_of_Tehran_logo.svg
  بانک تجارت شرکت نفت و گاز اروندان University_of_Tehran_logo.svg pars-online