جایگزین کردن کلاس های deprecate شده ماهوت در ورژن جدید آن

0 امتیاز
سوال شده می 3, 2016 بوسیله ی atafata (120 امتیاز)

سلام و با عرض خسته نباشید.

من این سوالم رو قبلا توی استک اور فلو پرسیدم ولی متاسفانه کسی پاسخ نداده است [اینجا].

با این حال دوباره سوالم رو اینجا تشریح می کنم.

ما در یک برنامه ای که از ماهوت استفاده می کند، برای تست ان یک اسکریپت بش داریم که هد آن classification دیتاست ویکی پدیا است. این اسکریپت با ورژن های 0.8 و پایین تر ماهوت سازگار است.

اسکریپت را از اینجا می توانید ببینید. توضیح در مورد این اسکریپت آنکه این اسکریپت دیتاست ویکی پدیا را دانلود می کند، و با استفاده از دستورات ماهوت عمل classfication را انجام می دهد، که در واقع 6 خط آخر این کار را انجام می دهند.

مشکلی که با این اسکریپت داریم این ست که همانطور که در بالا گفته شد این اسکریپت با ورژن های 0.8 و پایین تر ماهوت سازگار است در حالی که ما از ورژن 0.11 ماهوت استفاده می کنیم.

مشکل اصلی آن هم این است که این اسکریپت از دستورات trainclassifier و testclassifier برای ترین کردن دیتا و تست خروجی استفاده می کند

متاسفانه این دو کلاس در ورژن های جدید ماهوت deprecate شده اند، و کار نمی کنند. همچنین معادل آن ها در ورژن های جدید به ترتیب trainnb و  testnb می باشد.

به عنوان مثال خود صفحه ی گیتهاب پروژه ی ماهوت یک مثال از این ها زده است (اینجا).

حال درخواست و کمکی که از شما می خواستم این است که اسکرپیت ما را با ورژن جدید ماهوت سازگار کنید.

در واقع 6 خط آخر باید اصلاح شوند.

من خیلی سرچ کردم و تلاش کردم که متاسفانه تلاش هام مثمر ثمر نشدند.

با تشکر.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده می 3, 2016 بوسیله ی admin (670 امتیاز)
متاسفانه بخش پرسش و پاسخ برای طرح مشکلات است و نه درخواست انجام کار. سازگار کردن نسخه قدیمی با نسخه جدیدتر تنها جایگزین کردن نام متدها نیست. حتما می دانید که فرآیند توسعه این پروژه ها با تغییر مدل و رفتار تابع و بهبود اونها همراه است و نسخه های جدید فقط شامل اسامی جدید نیستند. از این نکته می توان نتیجه گرفت که شما باید نحوه کار اسکریپت خودتان را با نسخه جدید تغییر دهید.
دارای دیدگاه می 3, 2016 بوسیله ی atafata (120 امتیاز)
بله دقیقا حرف شما درست است.
من خواستم ببینم شما می توانید کمکی کنید؟
چون خودم خیلی تلاش کردم و با خوندن داک ورژن های جدید هم سعی کردم مطابق ورژن جدید و رفتار تابع ها درستش کنم ولی نشد.
به بخش پرسش و پاسخ مرجع هدوپ ایران خوش آمدید. در این بخش می توانید سوالات مربوط تخصصی مربوط به هدوپ را بپرسید و پاسخ را از کاربران دریافت نمایید.
...